Dowiedz się najnowszych informacji na temat COVID-19

GABINETY SPECJALISTYCZNE

Nasze usługi

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Poniżej znajdują się specjalistyczne gabinety, do których serdecznie Państwa zapraszamy.

Poradnia psychologiczna

Poradnia psychologiczna to kompleksowe wsparcie dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie samych, swoich przeżyć, potrzeb oraz wszelkiego rodzaju obaw.

Poradnia psychiatryczna

Zapewniamy w ramach swojej działalności kompleksową opiekę psychologiczną i psychiatryczną w przypadku wielu różnych schorzeń.

Poradnia chirurgii ogólnej

Posiadamy nowoczesny sprzęt specjalistyczny, który zapewnia wysoka jakość usług medycznych i komfort podczas wykonywanych zabiegów.

Poradnia dermatologiczna

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującej się leczeniem wszelkie schorzenia na przestrzeni skóry, włosów i paznokci.

Poradnia proktologiczna

Porady i konsultacje lekarskie dotyczą chorób i schorzeń jelita grubego i odbytnicy. Są to choroby zapalne i nowotworowe.

Dbaj o swoje zdrowie

Diagnostyka

Systematyczne badanie oraz odpowiedni sposób reagowania w przypadku wykrycia jakichkolwiek zmian w naszym organizmie może znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia groźnych powikłań w przyszłości.

Diagnostyka ultrasonograficzna (badania USG)

Diagnostyka ambulatoryjna

dr n. med. Beata Kwiatkowska-Dusza

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego staramy się upraszczać Twoje życie i dbać o nie jak najlepiej potrafimy.

Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną w różnych specjalizacjach. Nasz zespół specjalistów pracuje ciężko, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę i rozwiązania medyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Upraszczamy Twoje życie, po prostu pracujemy, abyś był zdrowy.

  • Dostępność różnych specjalistów

  • Profesjonalizm

  • Indywidualne podejście

  • Kompleksowa opieka