Wolumetria

O zabiegu

Wolumetria to nic innego jak lifting wolumetryczny, czyli korekta objętości tkanek, głównie na twarzy. Zabieg pozwala na korektę kształtu twarzy, przywrócenie jej jędrności, sprężystości i młodego wyglądu.

Wolumetria bardzo często nazywana jest także liftingiem bez skalpela, ze względu na świetne efekty, które uzyskuje się za pomocą kwasu hialuronowego wstrzyknięty pod skórę, zaś zabieg nie pozostawia żadnych blizn, jak w przypadku chirurgicznych poprawek skalpelem. Dodatkową przewagą wolumetrii nas operacją jest fakt, że rekonwalescencja jest szybka i nie przebiega w sposób niekomfortowy. Pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności niemalże natychmiastowo. Wszelkiego rodzaju zmarszczki i bruzdy zostają wygładzone, skóra jest widocznie nawilżona, świeża i promienna.

Wolumetria przywraca młody wygląd i koryguje owal twarzy. Zabieg może optycznie uwydatnić kości policzkowe, wymodelować podbródek, przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i wiele innych! Zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistą.

Zabiegami zajmuje się:

dr n. med. Marek Kania

 
Specjalista medycyny estetycznej.