Mezoterapia igłowa

O zabiegu

Mezoterapia igłowa nazywana jest także mezoterapią iniekcyjną. W trakcie zabiegu, specjalistyczny sprzęt pozwala na dostarczenie do wewnętrznych warstw skóry kwasu hialuronowego oraz innych substancji odżywczych, które pozytywnie wpływają na wygląd zewnętrzny i naturalne procesy odnowy i odbudowy komórek. Dlaczego mezoterapia igłowa jest tak skuteczna?

Efekty zabiegów z wykorzystaniem tej technologii są tak zadowalające, ponieważ składniki aktywne zawarte w odpowiednich preparatach kosmetycznych wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry właściwej, nie muszą pokonywać barier w postaci naskórka, jak dzieje się to w przypadku codziennej pielęgnacji kremami, tonikami czy mleczkami kosmetycznymi. Oprócz tego, mezoterapia pozwala skórze na biorewitalizację poprzez stopniowe wygajanie drobnych ranek powstałych w miejscach nakłucia.

Mezoterapia igłowa świetnie pomaga w przypadku starzejącej się skóry, utraty elastyczności i jędrności skóry, przy rozstępach i cellulicie, a także stymuluje wzrost nowych włosów i odbudowę skóry, na przykład po przewlekłych bliznach potrądzikowych.

Zabiegami zajmuje się:

dr n. med. Marek Kania

  Specjalista medycyny estetycznej.