mgr Martyna Stolpa

O lekarzu

Jest psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego oraz psychoonkologiem. Ukończyła studia psychologiczne ze specjalnością kliniczno – sądowa na Akademii Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe z psychoonkologii w praktyce klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest w trakcie 4 – letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe:
– Praca w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
– Roczny staż w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ambulatoria Uniwersyteckie Zespół Poradni Specjalistycznych – Oddział Dzienny Leczenia Psychoz
– Staż W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Hematologii
– Staż w Carint Scanmed Sp. Z.o.o. Krakowskie Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii Oddział Kardiologii z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Szpitalu św. Rafała w Krakowie.
– Staż w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Oddział Chirurgii Naczyń i Angiologii
– Staż w Wojewódzkim Ośrodku Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu. Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień

Szkolenia i kursy

– Seminarium w zakresie podejścia refleksyjno – systemowego prowadzonego przez Thomasa Kellera pt: „Trauma i psychoterapia. Praktyczne konsekwencje”
– Profilaktyka i terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi
– Profilowanie kryminalne
– kurs dla wolontariuszy w Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie
– „ A course on QEEG, ERPs and neurotheraphy” with prof. Juri D. Kropotov , prof. Maria Pąchalska

  • mgr Martyna Stolpa

    mgr Martyna Stolpa

      Psycholog, psychoonkolog.